Jeremain Lens sluit vertrek bij PSV niet uit
Jeremain Lens sluit een eventueel vertrek bij PSV niet uit. De aanvaller ziet na eigen zeggen een transfer na het buitenland wel zitten. De snelle aanvaller is momenteel aan zijn tweede seizoen bezig in Eindhoven, maar lijkt nu toch de stap naar een Europese competitie te willen maken.
“Ik probeer me te houden aan de route die ik heb uitgestippeld”, aldus de aanvaller. “Ik speel nu twee jaar bij PSV. Tot nu toe is het een leuke en leerzame tijd waarin ik het liefst twee keer kampioen was geworden. Dat is helaas niet gelukt, maar dat speelt geen rol in een beslissing over mijn toekomst.”
“Net zoals het geen rol speelt dat ik geen topseizoen achter de rug heb. Wie zegt dat ik volgend jaar wel een topseizoen heb?” zo zegt Lens, die een voorkeur heeft voor de Engelse of Duitse competitie. De Premier League en Bundesliga vind ik de mooiste competities ter wereld. Qua voetbal ligt me dat waarschijnlijk het beste, het spel is er meer op kracht gebaseerd.”
